پکیج های کاربردی و کوتاه مدت انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, اسپانیایی و ترکی استامبولی با کادر مجرب و آموزش دیده دانشگاهی

 

کلاس های هوشمند و مجهز به امکانات پیشرفته سمعی بصری

کلاس های بحث آزاد کاملا رایگان

 

پکیج ۴ ماهه ۳۰جلسه ای تخصصی مشاغل شامل حسابداری، مدیریت، بازرگانی، علوم کامپیوتر، هتلداری، توریسم.

 

بی نظیرترین پکیج ۴ ماهه مکالمه موقعیت ۳۰ جلسه ای: دوره ای بسیار کاربردی, پرطرفدار و عملی, ۳۰ موقعیت مختلف و کاربردی زبان های های مختلف در قالب حدود ۳۰۰ مکالمه تقویت مهارت صحبت کردن و شنیدن تمرین می شود به طوریکه در صورت حضور در این موقعیت ها برای برقراری ارتباط هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت.

 

پکیج ۴ ماهه مکالمه ۳۰ جلسه ای بدون کتاب مبتنی بر فیلم: دوره ای بسیار کاربردی بطوریکه ۱۵۰ کلیپ آموزشی سطح بندی شده از ساده تا سخت مرتبط با موقعیت های مختلف کاملا روزمره پخش و نکات مکالمه و دستوری , اصطلاحات و عبارات مرتبط با موقعیت, تدریس و تمرینات بسیار جهت تقویت مهارت صحبت کردن و شنیدن انجام می شود.

 

پکیج ۳۰ جلسه ای ۳ ماهه مقدماتی مخصوص زبان آموزان مبتدی: در این پکیج، زبان پژوهان در ابتدا بطور کامل و تضمینی با ساختار جمله سازی های ساده و پیچیده و در نهایت با ساختار صحبت کردن آشنا می شوند و آمادگی مورد نیاز برای ورود به دوره های اصلی مکالمه را پیدا می کنند.

 

پکیج های ۲ ماهه و طنز آموزش لغت از روش کدگذاری برای کتاب های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژه- منابع اصلی بخش لغت آزمونهای کارشناسی و ارشد تمامی رشته ها: بطوریکه زبان آموزان فقط درکلاس و بدون نیاز به تمرین، تمامی لغات این دو کتاب را می آموزند.

 

>طرح پشتیبان: نظارت، بررسی و ارزیابی کیفی پیشرفت تحصیلی تک تک زبان آموزان ۲ بار در طول ترم بصورت کاملا رایگان از طریق خود زبان آموز و خانواده ایشان

 

پکیج ۴۰ جلسه ای ۵ ماهه و تخصصی آزمون های بین المللی نظیر آیلتس و توفل شامل بیان راهکارها, تکنیک ها, نکات و استراتژی های آزمون, ارائه کامل الگوهای آزمون به همراه حل ۴۰ آزمون استاندارد بین المللی برگزار شده

 

کلاس های تقویتی زبان مدارس, نشریه انگلیسی, جشنواره استعدادهای زبان, فروش اقلام بصورت نرم افزاری

 

اردوهای یک روزه علمی به زبان انگلیسی

 

پکیج ۱۵ جلسه ای تحلیل و نقد فیلم: ۵ فیلم با محوریت آموزشی در ۵ ژانر مختلف نمایش داده می شود و در زمینه های مختلف مثل موضوع و شخصیت ها و هدف و پیام و … داستان نقد و بررسی و تحلیل می شود.

 

دوره های مجازی: مخصوص کسانی که بصورت موقت حضور در کلاس برایشان مقدور نیست. کلاس ها ضبط می شوند و به دانش جویانی که توانایی حضور در کلاس ندارند, داده شده تا از کلاس بهره برند و در پایان ترم از آنها آزمون گرفته می شود.

 

دوره های ویژه و تخصصی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با جزوات بی نظیر و حل تست سالهای قبل

 

امکان انتخاب ساعت مناسب کلاس جهت زبان آموزان با توجه به تنوع ساعت‌های برگزاری کلاس ها