طرح پشتیبان زبان آموز: هر ترم حداقل ۲ بار با خود زبان آموز و ۲ بار با خانواده او تماس گرفته و از وضعیت درسی, تمرین ها, رضایت از آموزشگاه و مدرس, عقب ماندگی ها و … پیگیری خواهد شد.

پکیج کاربردی ویژه زبان آموزان مبتدی: ۲ ترم ۱۵ جلسه ای مخصوص بزرگسالانی که میخواهند از ابتدا شروع کنند. به طوریکه از ساختار جمله, شناخت اجزای جمله شروع و با جمله سازی های فراوان، سوال سازی ادامه و با یادگیری ابتدایی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و جملات چند بخشی و پیچیده, پکیج به اتمام می رسد.

پکیج ۳۰ جلسه ای مکالمه بدون کتاب از طریق فیلم: این پکیج که نیازمند دانش اموزان سطح متوسط به بالا می باشد شامل ۳۰ جلسه یادگیری مکالمه با مشاهده بیش از ۱۲۰ کلیپ کاملا آموزشی انگلیسی سطح بندی شده می باشد که از سطح ابتدایی و موضوعاتی چون سلام و احوالپرسی شروع و به تدریج سطح کلیپ ها بالاتر خواهد رفت و به موضوعات پیچیده تر از جمله مشکلات خانوادگی و ورزش و خرید کردن و امور بانکی و اداری و … خواهد رسید.

پکیج بحث آزاد: این دوره نیازمند دانش اموزان سطح متوسط به بالا می باشد. شامل دو ترم ۱۵ جلسه ای که دانش اموزان پیرامون موضوعات روز و کاربردی زبان انگلیسی هر جلسه باهم صحبت و تبادل نظر خواهند کردو تنها تدریس دوره، تعداد محدودی اصطلاح و عبارت کاربردی پیرامون همان موضوع خواهد بود.

 – جزوه پکیج ها بصورت جلسه ای به زبان اموزان داده خواهد شد و انها باید مطالعه مختصری بکنند.

پکیج ۴ ماهه اختصاصی مکالمه برق آسا مبتنی بر موقعیت: این دوره که نیازمند دانش اموزان سطح متوسط به بالا می باشد روی مهارت صحبت کردن تاکید بسیار دارد و روی یادگیری لغت و گرامر در حد بسیار محدود کار می کندو به همین علت کوتاه تر از دوره های معمول است. این دوره شامل بیش از ۲۰۰ مکالمه کاربردی پیرامون ۳۰ موضوع مورد نیاز جهت تبادل ارتباط می باشد. همچنین, برای اشخاصی که قصد مهاجرت یا مسافرت خارج از کشور دارند یا کسانی که قصد یادگیری مهارت های تعاملی و تبادلی مکالمه دارند بسیار مناسب است. بدیهی است به شرط مطالعه مستمر, نیاز برقراری ارتباط آنها را رفع می کند.

موضوعات این دوره عبارتند از: سلام و احوال پرسی, توصیف اشخاص, صحبت درمورد لباس ها, کارهای روزمره, زمان و تاریخ, شغل ها, موارد مورد علاقه, ورزش ها, مکان ها و موقعیت ها, خانوداه, سرگرمی, قیمت ها, حضور در رستوران, مکالمات روزمره, تعطیلات, زندگی در آپارتمان, برنامه های آینده, آب و هوا, خرید کردن, توصیف اشیاء, آدرس دادن و پرسیدن, اشخاص, شهرها, سلامتی و بهداشت, مکالمات تلفنی, اقامت در هتل, امور بانکی, ارتباط و معاشرت با دیگران, زندگی دانشگاهی, فعالیت های تفریحی.

پکیج تخصصی زبان مشاغل: این دوره نیازمند دانش اموزان سطح متوسط به بالا می باشد. ازین رو, ابتدا زبان پژوهان پس از  گذراندن دوره های مقدماتی تا تقریبا انتهای کتاب TOP NOTCH 2  می توانند وارد این پکیج شوند که شامل تنها دو ترم ۱۵ جلسه ای می باشد. در این دوره, آنها با اصطلاحات, عبارات, دیالوگ ها, سبک های نوشتار و متون تخصصی همان رشته آشنا شده و در همان غالب تمرین زبان اختصاصی و گفت و شنود و خواندن متون و نوشتار خواهند نمود.